Otevřelo se něco s čím si nevíte rady?

Nebo stagnujete a chcete víc?

Na soukromém 1:1 sezení se podívám do hloubky Vašeho nitra

a společně rozpustíme mentální i energetické bloky, které Vás drží zpátky. 

✅ Naplněný život je Vaše právo, nikoliv výsada!
"Probouzím to nejsilnější a to nejněžnější ve Vás, abyste měli odvahu a sílu být tím člověkem, kterým jste se narodili, aby jste byli!"

Mária Krejčíková

Od roku 2008 vracím svoje klienty do jejich středu a učím je postavit se do své síly, naučit se milovat se a důveřovat si a tím budovat vztahy a životy které stojí za to žít

Kdo je Mária Krejčíková?

Každá duša má v sebe božiu čiastočku, kůsok stvoriteľa, ktorý, ak to dovolíme rozžiari náš svet a všetky svety prelínajuce. Nečakala som takú žiaru, takú silu a takú nehu. Celý život sa snažím byť tak trošku neviditelná. Teraz sa za mnou otáčaju ľudia na ulici a ja si to UŽÍVAM. Keď som dostala referenciu, myslela som si že Lenka preháňa, ale WOW! Vďaka z celého môjho novo- rozžiareného srdca.
Denisa

Za 12 let praxe prošlo mýma rukama už tisíce lidí z celého světa

Moje životní cesta byla spletitá a věřte mi není emoce, se kterou jsem se nesetkala a nepotřebovala jí v sobě příjmout a uzdravit. 

Jsem mezinárodně certifikovaná instruktorka Firewalku a mentorka vnitřní síly, NLP a Hypno koučka a SRT terapeutka, nic z toho však není důležité tak, jako DAR který jsem do vínku dostala a používám jej pro uzdravení srdcí všech těch, kteří si to dovolí

Přepište svůj příběh...

Konzultace se mnou probíhá přes skype. Po vyplnění online dotazníku Vám pošlu email, kde se domluvíme na termínu Vaší mentoringové hodiny. 


60 minut pro Vás

osobní MENTORING

Neuvěřitelně silné, ještě vibruju, vstřebávám, a tak trošku v levituju :) Děkuji <3
Hela
Konzultace s Marií mi dala nový pohled na moji aktuální životní situaci, pomohla mi uvědomit si chybné vzorce myšlení a nasměrovala mě na správnou cestu vedoucí k vyřešení mých problémů. Marie je upřímná a otevřená a nebojí se poukázat na jádro problému a jeho možné řešení. Zapůsobila na mě jako velký motivátor a uklidňující element. To co udělala s mým vyzařováním nechápu, prostě jsem těmto věcem nevěřil a ani nevím co si myslet, ale cítím se RADOSTNĚ. A tento pocit se mi léta vyhýbal.
Lukáš

ZA TUTO CENU ZÍSKÁVÁTE


60ti minutovou konzultaci


1880 Kč

Život každého z nás se skládá s příběhů a okamžiků, některé zůstávají téměř nepovšimnuty, zatímco jiné, nás formují v bytost, kterou se stáváme.