O mně

Můj příběh

Život se se mnou od začátku moc nemazlil

Neměli jsme moc peněz, vlastně jsme jich měli hodně málo, takže jsem mnohdy neměla ani svačinu do školy a oblečení jsem recyklovala po svém starším bratrovi, což vyvolávalo agresi u mých spolužáků, takže šikany a ponižování jsem si užila víc než dost.  To se podepisovalo na mojí sebedůvěře, která byla naprosto nulová. A tak jsem přežila základku i střední a vydala se do velkého světa pracovat a hledat štěstí.

Největší uvědomění nastalo v mých 24 letech, kdy jsem i přes veškerou snahu “vymazlit” svůj vnější svět, byla uvnitř bolavá, hluboce zraněná a nešťastná a spustila se takzvaná temná noc duše.

Musela jsem uzdravit svoje nitro

Ponořit se znovu do vší té bolesti a prostě vykročit do nového života. V této době jsem dělala všechno proto, abych se z toho dostala a pochopila svůj život, svoji cestu. A povedlo se. Začala jsem důvěřovat sama sobě i životu, poznala jsem svého muže naprosto magickým způsobem, vzali jsme se, založili naše Centrum terapie tmou a záhy jsem otěhotněla a narodil se náš syn.

Porod se ale nepovedl dle mých představ a spustil ohromnou poporodní depresi, která trvala celých 8 měsíců. To, co se stalo v porodnici nechci popisovat, je to dlouhý příběh. Ale bolelo to a NIC mi nepomáhalo, terapie i konzultace byli o ničem a já padala čím dál hlouběji do deprese. Když se mě můj muž ptal co potřebuji, řekla jsem že potřebuji mluvit se sebou před půl rokem, ztratila jsem sama sebe a tak moc jsem se potřebovala.

Cítila jsem, že jsem selhala

Že jsem nedokázala splnit svůj úkol. A ze všeho nejhorší bylo, že základní stavební kámen, na kterém jsem stála prostě spadl. Hluboce jsem věřila tomu, že realitu si tvoříme sami a také jsem věřila tomu, že tohle jsem nestvořila. V tu chvíli jsem ještě neuměla přijmout odpovědnost a podívat se pravdě do očí.

Obviňovala jsem celý svět. Moment zlomu nastal, když jsem si uvědomila, že obviňuji i svého muže, že v něj nemám důvěru, protože mě neochránil před zdravotnickým personálem. To byla chvíle, kdy jsem uvědomila, jak moc špatně na tom vlastně jsem. Vašek byl moje životní láska a věděla jsem v hloubi duše, že by mi nikdy neublížil a že to co spolu máme je vzácnější než jakýkoliv poklad. A nedůvěra mohla zničit všechno. Věděla jsem, že se potřebuji zahojit, kvůli sobě, kvůli svému muži i miminku které mě tak moc potřebovalo.

Šamanská cesta mi byla vždy blízká

A jelikož na začátku všeho je světlo, moje první kroky vedli do ohně. Firewalking mě probudil! Když jsme stáli s Vaškem naproti sobě a dívali jsme se do očí bylo to jako by ta šíleně tlustá ocelová tyč symbolizovala všechno to co mě bolí a brání mi jít k němu a dovolit mu být se mnou bez ohledu na to, jak hrozně na tom zrovna jsem. Necítila jsem se hodna jeho lásky. Ty kroky byli překvapivě jednoduché, nejtěžší bylo zvednout nohu ze země a rozhodnout se jít! A já šla! Samotné uhlíky byli takové společné zažehnutí, utvrzení se a posílení.

A tak jsme zabalili prcka a vydali se do Anglie na instruktorský trénink kde jsem opravdu do hloubky porozuměla ohni i tomu co sebou nese. Té ohromné síle, kterou nám dává, a ne MĚ, ale KOMUKOLIV! 

Uvědomila jsem si, že to bylo všechno ve mně

Ale nebylo to o tom dni, kdy jsme chodili po uhlí, ani o těch dalších cca 150 přechodech, bylo to o tom, co to probudilo v nás. Uvědomila jsem si, že to bylo všechno ve mně, v tom že jsem potřebovala vstát, oprášit se a uvědomit si že ať už se stane cokoliv dá se to zvládnout, přijmout odpovědnost, odpustit SOBĚ i všem ostatním. Vesmír do nás vložil ohromnou sílu. Ohýbáme ocel, chodíme po ohni a překonáváme ty nejtěžší traumata. Lidská bytost je ten největší zázrak a já budu dělat všechno co je v mé moci abych mohla co nejvíce lidem zprostředkovat ten okamžik ZNOVUZROZENÍ SEBEDŮVĚRY. 

Viděla jsem to od té doby na svých akcích mnohokrát. Jak něco co 20 let bolí prostě v tu jednu chvíli člověk prolomí porazí a vyhraje nad strachem.

Možná to zní jako klišé, ale já jsem šťastná, že se to všechno stalo. Náš vztah je ještě pevnější a VÍME opravdu na fyzické úrovni VÍME, že společně zvládneme všechno. A věřte mi, že vy také, pokud se rozhodnete.

Bude mi ctí vás provést cestou k té nejzranitelnější části vás abyste poznali jak mocní ve skutečnosti jste.

✅ Naplněný život je Vaše právo, nikoliv výsada!
"Probouzím to nejsilnější a to nejněžnější ve Vás, abyste měli odvahu a sílu být tím člověkem kterým jste se narodili aby jste byli!"

Mária Krejčíková

Od roku 2008 vracím svoje klienty do jejich středu a učím je postavit se do své síly, naučit se milovat se a důveřovat si a tím budovat vztahy a životy které stojí za to žít